Ide kreative se si t’i rregulloni dhuratat/ VIDEO – AlpeGossip
Ide kreative se si t’i rregulloni dhuratat/ VIDEO

Ide kreative se si t’i rregulloni dhuratat/ VIDEO

Festat 7 dhe 8 marsi po ofrojnë dhe pothuajse secili mendon se çfarë dhuratë të bëjë.

Në këtë video më poshtë, i gjeni disa ide kreative se si të dekoroni një dhuratë që dëshironi t’i bëni dikujt, transmeton Indeksonline.

Këto ide kreative bëhen për pak minuta dhe janë shumë të bukura.

Shikoni me poshtë videon:

Spring paper crafts

Bright and beautiful spring paper crafts. 🌼 bit.ly/2cXtzxE

Posted by 5-Minute Crafts on Mittwoch, 28. Februar 2018