NUK HEZITON TË TREGOJË LINJAT SEKSI/ Ja kush fshihet pas fotove provokuese të Flaka Krelanit – AlpeGossip
NUK HEZITON TË TREGOJË LINJAT SEKSI/ Ja kush fshihet pas fotove provokuese të Flaka Krelanit

NUK HEZITON TË TREGOJË LINJAT SEKSI/ Ja kush fshihet pas fotove provokuese të Flaka Krelanit

Flaka Krelani është një prej këngëtareve më seksi shqiptare, e cila nuk heziton të tregojë linjat me fotografitë seksi në Instagram.

E ftuar në “Why Not” në Ora News, ajo ka zbuluar se kush fshihet pas këtyre imazheve, duke përmendur edhe një rast kur sapo ishte kthyer nga një event serioz.

Flaka Krelani: U ktheva në shtëpi, isha shtrirë, po pija ujë dhe nëna e mori aparatin, drejt te Snapchati dhe bëri foton. Ka dhe më keq, kur ka përdor nëna ime Ëhatsapp para 7 vitesh unë isha në Amerikë dhe shoqet më thonin: Si di nëna jote të përdori Whatsapp? Tani nëna ime më ka bërë mua, ka bërë dhe dy të tjerë, e nuk di të shkruajë në Whatsapp?

Nuk është vetëm mamaja që i realizon fotografi të bukura, por edhe motra me vëllain.

Flaka Krelani: Kur hymë te serioziteti, sensualiteti, përsosmëria, Ceca motra ime e di këtë pjesën më të bukur.