“ISHA BUDALLA”/ Ish-i fejuari i Ariana Grande-s reagon për herë të parë pas ndarjes – AlpeGossip
“ISHA BUDALLA”/ Ish-i fejuari i Ariana Grande-s reagon për herë të parë pas ndarjes

“ISHA BUDALLA”/ Ish-i fejuari i Ariana Grande-s reagon për herë të parë pas ndarjes

Pete Davidson bëri daljen e tij të parë publike që pas ndarjes nga e fejuara Ariana Grande. Komediani 24-vjeçar u shfaq në eventin “Judd & Pete for America”, ndërsa nuk iu shmang dot lajmit të tij për ndarjen nga këngëtarja.

“Ashtu siç mund ta mendoni edhe ju, nuk do të doja të isha këtu. Kanë ndodhur shumë gjëra. A po kërkon ndonjëri për ndonjë shok dhome? Kam mbuluar disa tatuazhe. Kam frikë të bëj tatuazh mamin, kaq ke është puna”, tha Pete duke bërë shaka lidhur me tatuazhet, që kishte bërë në nder të ish-të fejuarës.

Çifti vendosi të ndahej pasi nuk ishte koha e duhur për ta një marrëdhënie me shumë angazhime.

“Ashtu siç e dini, ne jemi ndarë, por kur u fejuam bëmë tatuazhe. Dhe nëpër revista shkruhej, “A ishte Pete budalla?”. Dhe 93% e tyre thoshin “Po”. Dhe unë isha, mos i dëgjo ato, janë inatçinj. Dhe ditën tjetër ne ishim ën kuzhinë dhe doli që unë isha budalla. Jam një djalë i mirë që thjesht më gjuajnë në organin gjenital. Dhe ju mendoni, “Ah, ai djali i shkretë. Shpresoj që mos ta vrasë veten”, u shpreh ish-i i Ariana Grande.