NJË NGJYRË NGA KOKA TE KËMBË/ Veshjet e blogerëve na lanë pa frymë këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
NJË NGJYRË NGA KOKA TE KËMBË/ Veshjet e blogerëve na lanë pa frymë këtë javë (FOTO)

NJË NGJYRË NGA KOKA TE KËMBË/ Veshjet e blogerëve na lanë pa frymë këtë javë (FOTO)

Mund ta cilësojm me plotë bindje si java më e mirë e veshjeve të blogerëve, të cilat duket se  kanë zyrtarizuar trendet e  sezonit të pranverës.

Të veshura nga koka te këmbët me të njëjtën ngjyrë  me printe lulesh apo “all black”, këtë javë ne u mahnitëm nga  veshjet të cilat do të jenë edhe një “must have” për pranverë- verë 2019.

Prandaj vajza vëmendje dhe isnpirohuni nga blogeret për të qenë sa më fashion dhe “cool”  me stilin tuaja.Ne ju njohim me veshjet e mira të blogereve për këtë javë

Armina Mevlani

Lori Hoxha

Estela Ujka

Jonida Maliqi

Anxhelina Kotori

AlpeNews.al