PAS ARBANËS/ E bën dhe Alketa dhe nuk dimë ç’të mendojmë më (FOTOT) – AlpeGossip
PAS ARBANËS/ E bën dhe Alketa dhe nuk dimë ç’të mendojmë më (FOTOT)

PAS ARBANËS/ E bën dhe Alketa dhe nuk dimë ç’të mendojmë më (FOTOT)

Alketa Vejsiu për herë të parë mbrëmjen e djeshme e la në gjysmë prezantimin e “Love Story”. E kemi parë të prezantojë për orë të tëra pa u lodhur, por mbrëmë Alketa për herë të parë nuk po e vazhdonte më dot spektaklin për shkak të lodhjes nga takat.

 

 

Kështu ajo i kërkoi Bleonës të vazhdonte prezantimin dhe këngëtarja menjëherë mori skaletën dhe ia doli të vazhdonte spektaklin për disa minuta.

Ndërkohë edhe Arbana Osmani të premten në “Big Brother” për pak minuta ia la drejtimin e spektaklit Einxhel Shkirës.

Nuk e dimë nëse Alketa e Arbana vërtet janë lodhur, apo kjo ishte një mënyrë për t’i dhënë një mundësi Bleonës e Einxhelit.