“DO BËHESH ÇUN I MIRË”/ Olta-Kiarës për Luizin: Nuk ka faj tani, poshtë jorganit… – AlpeGossip
“DO BËHESH ÇUN I MIRË”/ Olta-Kiarës për Luizin: Nuk ka faj tani, poshtë jorganit…

“DO BËHESH ÇUN I MIRË”/ Olta-Kiarës për Luizin: Nuk ka faj tani, poshtë jorganit…

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito tashmë çdo natë shtrihen bashkë në një krevat dhe bëjnë muhabet deri në orët e vona. Mbrëmë teksa këngëtari po ngacmonte moderatoren, kjo e fundit i thotë ‘a do bëhesh çun i mirë”.

Këtu ndërhyn Olta Gixhari, e cila shprehet se e kupton Luizin dhe se nuk ka faj. “Poshtë jorganit, tani ça do bëjë ai”, shton aktorja e njohur.

Pjesë nga biseda:

Kiara: O Luiz rri thashë. Do rrish urtë, do bëhesh çun i mirë apo jo?

Olta: Më keq do bëhet po ndenji aty

Kiara: Ky është rebel nuk e di

Olta: E kuptoj dhe nuk ka faj faktikisht

Kiara: Foli kjo, rebelja tjetër

Olta: Nuk ka faj tani, poshtë jorganit, tani ça do bëjë ai

Kiara: S’po bën gjë thjesht më ngacmon nga barku, po më gudulis

Olta: Po pra ça do të bëjë më shumë

Kiara: Të rrijë këtu me mua, të bëjë muhabet

Olta: Edhe ti tani rri aty

Kiara: Unë po rri, po e shijoj

Olta: Jo po o them Luizit, rri Luiz ç’ke