Bos, bos por ja që ka edhe detaje që të “hapin punë”! Fatmir Hysenbelliu pozon nga… (FOTO) – AlpeGossip
Bos, bos por ja që ka edhe detaje që të “hapin punë”! Fatmir Hysenbelliu pozon nga… (FOTO)

Bos, bos por ja që ka edhe detaje që të “hapin punë”! Fatmir Hysenbelliu pozon nga… (FOTO)

Na ka treguar se jeta e tij është e rrethuar nga luksi dhe kush nuk mund të jetë xheloz për vendet që viziton Fatmir Hysenbelliu?

Me postimet në Instastory na ka treguar se së fundmi ka vizituar Monaco-n në Francë dhe për biznesmenin multimilioner Principata duket se premton luksin e duhur.

Në një foto të postuar në Insta, Fatmiri shfaqet nga një Yacht ndërsa detaji që ka bërë më shumë zhurmë ka të bëjë me faktin se djaloshi ka preferuar të veshi thjesht çorape pa këpucë.

Fansat këtë e kanë interpretuar si gallatë duke i shkruar Fatmirit komente të ndryshme.

Ndiqini në fotot e mëposhtme…

nnnnnnn.PNG

 

nfn.PNG

 

xfgh_5.PNG

 

xdfth_e56.PNG