Sa e ëmbël! Shikoni sesi vajza e Nora Istrefit imiton duke kënduar para...(FOTO) - AlpeGossip
Sa e ëmbël! Shikoni sesi vajza e Nora Istrefit imiton duke kënduar para…(FOTO)

Sa e ëmbël! Shikoni sesi vajza e Nora Istrefit imiton duke kënduar para…(FOTO)

Talentet e reja shpesh duken që në vegjëli dhe si mund të ndodhi ndryshe me vogëlushen Renee që ka një mami të talentuar si Nora Istrefi.

Vogëlushja mesa duket do të ndjekë rrugën e të ëmës në fushën e muzikës dhe këtë na e ka treguar vetë mami Nora me anë të postimeve të video-ve në Instastory.

Në pamje shfaqet Renee teksa imiton duke kënduar para televizorit me mikrofon në dorë.

Sa e ëmbël! Me siguri që edhe Renee do të vazhdojë të mbajë lart mbiemrin e vajzave Istrefi në botën e showbizz-it.