NATA E DYTË GJYSMËFINALE/ Këngëtari na rrënqeth dhe bën Manjola Nallbanin të përlotet (FOTO) – AlpeGossip
NATA E DYTË GJYSMËFINALE/ Këngëtari na rrënqeth dhe bën Manjola Nallbanin të përlotet (FOTO)

NATA E DYTË GJYSMËFINALE/ Këngëtari na rrënqeth dhe bën Manjola Nallbanin të përlotet (FOTO)

Sot është nata e dytë gjysmëfinale e “kënga magjike”. Ditën e sotme do të performojnë aristët “new” dhe “big”.

Ardit Gjebrea e startoi natëne sotme me supriza por një nfga detajet që na rrënqethi ishte edhe kënga prekëse e  këngëtari që përloti edhe Manjola Nallbanin. Nuk e dim nëse lotët e Manjolës ishin nga efekti këngës apo një kujtim që e preku.