NUK DO E NJIHNI/ Shihni si dukej Fero para se të bëhej i famshëm (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO E NJIHNI/  Shihni si dukej Fero para se të bëhej i famshëm (FOTO)

NUK DO E NJIHNI/ Shihni si dukej Fero para se të bëhej i famshëm (FOTO)

Fero është kthyer në një ndër reperët më të ndjekur e të komentuar në rrjete sociale, i cili së fundmi është bërë pjesë e thashethemeve rozë për shkak të lidhjes së tij me modelen bukuroshe, Arbenita Ismajlin.

Tashmë e njihni të gjithë, mirëpo me siguri jeni kuriozë të dini si dukej Fero para famës. Vetë reperi ka publikuar në Instastory një foto të vjetër të tijën teksa shfaqet duke fjetur dhe me siguri askush nuk e ka njohur.

Çfarë bie në sy në këtë foto është fakti që Fero e ka pasur që në vogëli pasionin për muzikën, pasi është fotografuar me një palë kufje të mëdha muzike në dorë, siç mund ta shihni më poshtë.