LUM INGRITI PËR TË/ Mesazhi që Paridi i dërgon së ëmës është thjesht dashuri – AlpeGossip
LUM INGRITI PËR TË/ Mesazhi që Paridi i dërgon së ëmës është thjesht dashuri

LUM INGRITI PËR TË/ Mesazhi që Paridi i dërgon së ëmës është thjesht dashuri

Këngëtarja shumë e njohur Ingrit Gjoni ndonëse jetën e saj private është përpjekur që ta mbaj gjithmonë larg vëmendjes së mediave është bërë shumë herë pjesë e lajmeve rozë.

Ingriti është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku ndonjëherë publikon moment të ëmbla me djalin e saj Parid, të cilat komentohen gjatë nga fansat. Ajo ka treguar se ka një marrëdhënie shumë special me të birin i cili nuk ngurron që t’i shpreh dashurin publikisht nënës së tij.

Ingriti ka publikuar së fundmi disa mesazhe private me Paridin ku ai shihet duke iu drejtuar këngëtares me fjalët e ëmbla ‘Zemra shpirti im’. Këto fjalë siç duket kanë ëmbëlsuar ditën e Ingritit e cila i ka shpërndarë menjëherë.