MORI FUND/ Çifti i njohur i showbizit divorcohen pas 13 vitesh martesë – AlpeGossip
MORI FUND/ Çifti i njohur i showbizit divorcohen pas 13 vitesh martesë

MORI FUND/ Çifti i njohur i showbizit divorcohen pas 13 vitesh martesë

Pas 13 vitesh martesë dhe 3 fëmijë së bashku, çifti shumë i njohur i showbizit ka vendosur ti japë fund martesës. Bëhet fjalë për Ben Affleck dhe Jennifer Garner.

Mediat e huaja kanë raportuar se ata ishin shumë mirëkuptues me njëri-tjetrin dhe nuk kanë punësuar asnjë avokat, pasi kanë rënë dakort për ndarjen në mënyrë të barabartë të kujdestarisë për tre fëmijët.

Affleck dhe Garner u martuan më 29 qershor të vitit 2015 dhe ishin një ndër çiftet më të komentuar të Hollywood-it, të cilët pas 13 vitesh vendosën të divorcohen nga njëri-tjetri.