NUK QENKA AQ E QETË SA DUKET/ Asistentja e tretë e Meghan jep dorëheqjen (FOTO) – AlpeGossip
NUK QENKA AQ E QETË SA DUKET/ Asistentja e tretë e Meghan jep dorëheqjen  (FOTO)

NUK QENKA AQ E QETË SA DUKET/ Asistentja e tretë e Meghan jep dorëheqjen (FOTO)

Kishte vetëm pak kohë që punonte për Meghan Markle, por asistentja e vet personale Amy Pickerill, nuk duroi dot më. Ajo dha dorëheqjen, dhe ndonëse u tregua fisnike duke mos e treguar me zë të lartë arsyen, flitet se shkak është bërë sjellja e Dukeshës së Sussex-it.

Në mirëbesim tek njerez të afët, Pickerill ka thënë se Meghani “ është një njeri shumë I vështirë“ dhe se marrëdheniet e saj me punonjësit e Pallatit Kensington janë si “ me gjemba“.

Shtypi britanik shkruan se në disa raste, deri edhe Mbretëresha vetë e paska paralajmeruar 37 vjecaren të bëjë kujdes me sjelljen ndaj punonjësve. Pickerill është e treta që jep dorëheqjen brenda 6 muajsh, në dukje për shkak të Meghanit.