Nuk përmbahet këngëtarja e njohur, i tregon të gjithëve sa të gjatë e ka organin gjenital i fejuari i saj – AlpeGossip
Nuk përmbahet këngëtarja e njohur, i tregon të gjithëve sa të gjatë e ka organin gjenital i fejuari i saj

Nuk përmbahet këngëtarja e njohur, i tregon të gjithëve sa të gjatë e ka organin gjenital i fejuari i saj

Këngëtarja e hitit “No tears left to cry”, Ariana Grande është komentuar shumë së fundmi për jetën private dhe fejesën me Pete Davidson, një fejesë e papritur që ndodhi vetëm pak javë pasi çifti ishin njohur.

Në albumin e saj të ri thuhet se Ariana ka një këngë kushtuar të fejuarit me titull “Pete”. Një fanse e ka pyetur Arianën sa e gjatë do jetë kënga, por këngëtarja ka kthyer përgjigje tjetër për tjetër duke i treguar sa të gjatë e ka organin gjenital Pete Davidson.

“10 inç”, iu përgjigj Ariana dhe më pas shtoi “Oh dreq…doja të thoja pak më shumë se 1 minutë”.

Postimi më pas u fshi, por të gjithë kanë filluar të aludojnë se arsyeja pse këngëtarja amerikane u fejua kaq shpejt me David është kjo.