NGA IRANI DERI NË RUSI/ Rashel Kolaneci tregon çfarë e lidh me këto shtete (FOTO) – AlpeGossip
NGA IRANI DERI NË RUSI/  Rashel Kolaneci tregon çfarë e lidh me këto shtete (FOTO)

NGA IRANI DERI NË RUSI/ Rashel Kolaneci tregon çfarë e lidh me këto shtete (FOTO)

Dihej tashmë që bukuria e Rashel Kolanecit ka marrosur shumë shqiptarë por mesa duket gjithçka nuk mbaron me kaq.

Bukuroshja e talentuar qenka shumë e ndjekur edhe në një seri shtetesh si Irak, Iran, Azerbaxhan, Armeni, Turqi, Kurdistan, Izrael, Rusi dhe këtë e ka treguar vetë ajo me një postim në Instagram.

“Irak, Iran, Azerbaxhan, Armeni, Turqi, Kurdistan, Izrael, Rusi… shoh çdo ditë faqe nga këto vende, që më etiketojnë (Në pamundësi për t’i postuar të gjitha kam zgjedhur disa prej tyre në mënyrë rastësore)”, shkruan Rasheli në postimin e saj.

Një bukuri shqiptare që po njihet në gjithë botën? Ku i dihet ndoshta një ditë Rashel Kolanecin mund ta shohim edhe në Hollywood.