NUK KA DYSHIME/ Olsa Muhameti konfirmon ribashkimin e Atdheut me Sarën, poza që i thotë të gjitha (FOTO) – AlpeGossip
NUK KA DYSHIME/ Olsa Muhameti konfirmon ribashkimin e Atdheut me Sarën, poza që i thotë të gjitha (FOTO)

NUK KA DYSHIME/ Olsa Muhameti konfirmon ribashkimin e Atdheut me Sarën, poza që i thotë të gjitha (FOTO)

Sara dhe Atdheu u rikthyen me njëri-tjetrin, pak ditë pasi konfirmuan ndarjen. Komentet në rrjete sociale i nxorrën zbuluar.

Sara i komentoi një zemër dhe Atdheu ia ktheu. Ribashkimin e tyre e ka konfirmuar së fundmi dhe autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti. Ajo ka publikuar në Instastory një foto pranë çiftit gjatë turit të Shkodër.

“Me çiftin në fuqi të “Përputhen””, ka shkruar Olsa.