SA HERË SHKON NË NEW YORK/ Ky është personi i parë që takon Arbana Osmani (FOTO) – AlpeGossip
SA HERË SHKON NË NEW YORK/ Ky është personi i parë që takon Arbana Osmani (FOTO)

SA HERË SHKON NË NEW YORK/ Ky është personi i parë që takon Arbana Osmani (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani ndodhet për disa ditë në New York.

Ajo pritet që në janar në nisë sezonin e ri të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, dhe duket se ka zgjedhur Amerikën për të pushuar përpara nisjes së tij në Top Channel.

Mbrëmjen e sotme ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet me fotografin e njohur Fadil Berisha, për të cilin thekson se është një mik shumë i shtrenjtë për të. “Një artist i vërtetë, një shpirt i bukur dhe një mik jete.

Gjithmonë ndalesa ime e parë kur jam në New York,”-përfundon Osmani në rrjete sociale.