ME SIGURI NUK E DINIT/ Edhe kjo turke e famshme qenka me prejardhje shqiptare (VIDEO) – AlpeGossip
ME SIGURI  NUK E DINIT/ Edhe kjo turke e famshme qenka me prejardhje shqiptare (VIDEO)

ME SIGURI NUK E DINIT/ Edhe kjo turke e famshme qenka me prejardhje shqiptare (VIDEO)

Tregu turk, sidomos, kinematografia, është përhapur me të madhe ku do në botë.

E mesin e tyre, ka edhe shqiptarë që kanë arritur të depërtojnë, të bëhen të famshëm dhe të fitojnë shumë para në seriale e fusha të tjera të artit, shkruan Syri Kosova.

Së fundmi, në tregun e modës, është edhe një dizajnere e quajtur Hande Can e që është fort e sukseshsme në lëminë e saj.

Në emisionin shqiptar “Qejfi më i madh se Stambolli”, Hande tregoi se është shqiptare nga Prishtina.

Po ashtu, ajo dha edhe disa këshilla bukurie, që mund t’i ndiqni më poshtë.