PRITJA MORI FUND/ Xhensila fotografohet për herë të parë me Ajkën (FOTO) – AlpeGossip
PRITJA MORI FUND/ Xhensila fotografohet për herë të parë me Ajkën (FOTO)

PRITJA MORI FUND/ Xhensila fotografohet për herë të parë me Ajkën (FOTO)

Xhensila Myrtezaj u bë nënë për herë të parë në korrik të këtij viti duke sjell në jetë vajzën, Ajka.

Deri më sot nëna e re nuk ka publikuar asnjë foto të vogëlushes e madje as nuk është fotografuar ndonjëherë së bashku me të.

Bordo.al ka siguruar disa foto paparazzi ku shihet këngëtarja teksa shëtit në zonën e Liqenit artificial në Tiranë së bashku me të bijën 4 muajshe dhe një zonjë tjetër.
Ajka shihet e veshur me një veshje të bardhë e kapuç në kokë e madje në njërën nga fotot Xhensila shihet edhe duke ushqyer të voglën