SHERRI/ Fjalën e fundit e fundit e thotë Roza. Pasi Keisi i tha se i janë tharë idetë, moderatorja reagon ashpër – AlpeGossip
SHERRI/ Fjalën e fundit e fundit e thotë Roza. Pasi Keisi i tha se i janë tharë idetë, moderatorja reagon ashpër

SHERRI/ Fjalën e fundit e fundit e thotë Roza. Pasi Keisi i tha se i janë tharë idetë, moderatorja reagon ashpër

Pas skeçit që u bë në skenën e emisionit “Why Not” të moderuar nga Roza Lati, e cila u bë edhe pjesë e lojës u krijuan polemika të mëdha me parnteren e Stresit, Keisin.

Të dyja çfarë nuk i thanë njëra-tjetrës, Keisi i tha se i janë tharë idetë e Roza ja ktheu duke i thënë se ka ngrën bukë tek shtëpia e shokut të saj ndaj po e mban veten. Dhe kështu vijoi me dy njerëz të afërt të reperit shqiptar Stresit.

Mirëpo Keisi mendoi se e mbylli duke i dhënë fund me live-in që bëri ndërkohë që Roza vazhdoi t’i tregonte “idetë e thara” me anë të arkivavae të emisionit në insta-story. “Më fal vajzë po ti me çfarë merresh në jetë? Kreavitetin sa përqindje e ke?” -thotë moderatorja- “Pikërisht! Mos llap shumë”. Më tej e zgjat me disa insta-story të tjera ku e ironizon Keisin duke i thënë se nuk e di të jetë për kritikë arti dhe se s’kishte një biletë për të, duke i përshtatur të gjitha fjalët me foto ku edhe mimika flet.

Dhe së fundmi Roza i tregon se është ajo që e thotë fjalën e fundit dhe jo Keisi: ” Hidhni mëritë pas krahëve. Faleminderit për vëmendjen. Shihemi prap në Why Not.”. ALPEgossip.al