E mohoi deri në fund por u dorëzua! Xhensila Myrtezaj konfirmon shtatzëninë: Na zbuluan… (FOTO) – AlpeGossip
E mohoi deri në fund por u dorëzua! Xhensila Myrtezaj konfirmon shtatzëninë: Na zbuluan… (FOTO)

E mohoi deri në fund por u dorëzua! Xhensila Myrtezaj konfirmon shtatzëninë: Na zbuluan… (FOTO)

Lajmi se Xhensila Myrtezaj është shtatzënë pushtoi sot mediat e rrjetet sociale. U tha se këngëtarja është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe vetëm miqtë e saj e dinin këtë lajm.

Pas këtyre lajmeve ka reaguar më në fund vetë këngëtarja me një postim në Instastory.

“Na zbuluan Bes Kallaku”, shkruan Xhensila në foton ku shfaqet me Besin shumë të lumtur.

Por mesa duket ajo nuk është mjaftur duke postuar vetëm foton e parë. Para disa minutash ajo ka postuar edhe një foto tjetër për ata që nuk e kuptuan ironinë e saj në foton e parë duke shkruar, “Ironi …jo konfirmim”. Pra Xhensila e konfirmoi që nuk është në pritje të një fëmije.

Gjithsesi një bebe në mesin e kësaj dashurie do ta bënte më të veçantë dhe më të bukur lidhjen e tyre të dashurisë, por edhe nëse nuk po na thonë të vërtetën, koha do ta tregojë na mbetet thjeshtë të presim.