Film erotik? Modelja shqiptare tregon të vërtetën: Deri tani kam marrë pjesë… (FOTO) - AlpeGossip
Film erotik? Modelja shqiptare tregon të vërtetën: Deri tani kam marrë pjesë… (FOTO)

Film erotik? Modelja shqiptare tregon të vërtetën: Deri tani kam marrë pjesë… (FOTO)

Pas publikimeve të disa fotove të Aurela Hoxhës në Barcelonë teksa po bashkëpunon me studion e artit, modës dhe kinemasë “Belledejour”, u përfol se ajo do të ishte pjesë e një filmi erotik.

Por vetë modelja seksi ka hedhur poshtë çdo gjë, duke thënë se ajo ka marrë pjesë në 3 filma të cilët kanë qenë artistik, dhe i radhës do të jetë i tillë.