ARRIN SUKSESIN E MADH/ Kjo këngë e Bebe Rexhës vlerësohet si më e mira e dekadës – AlpeGossip
ARRIN SUKSESIN E MADH/ Kjo këngë e Bebe Rexhës vlerësohet si më e mira e dekadës

ARRIN SUKSESIN E MADH/ Kjo këngë e Bebe Rexhës vlerësohet si më e mira e dekadës

Bebe Rexha ka arritur një sukses të madh me këngën “Meant to be”.

Projekti i saj muzikor qëndron në krye të listës së “Billboard” në zhanrin country.

Ajo është cilësuar si kënga më e mirë e dekadës në këtë zhaner muzikor dhe Bebe nuk mund të ishte më e lumtur se kaq.

Kjo këngë ka thyer rekord pasi ka qëndruar për më shumë se 50 javë në krye të klasifikimit.

“Meant to be” është publikuar në vitin 2017 dhe që nga ajo kohë ka marrë 848 milionë klikime në Youtube.

Ky projekt i hapi këngëtares më shumë dyer në muzikë, pasi ajo mori shumë vlerësime pozitive nga fansat por edhe nga kritikët.