KA SHUMË NOSTALGJI PËR FËMIJËRINË/ Rashel Kolaneci tregon… (FOTO) – AlpeGossip
KA SHUMË NOSTALGJI PËR FËMIJËRINË/ Rashel Kolaneci tregon… (FOTO)

KA SHUMË NOSTALGJI PËR FËMIJËRINË/ Rashel Kolaneci tregon… (FOTO)

Është vetëm 19-vjeçare dhe pavarësisht moshës së re, sot gëzon statusin e një prej femrave më seksi në showbizz.

Edhe pse na tregoi krenarinë e saj, pasi ndiqej nga shumë fansa në shtete si Rusi, Turqi apo Izrael, mesa duket Rashel Kolaneci nuk i qëndron dot indiferente kujtimeve nga fëmijëria.

Në Instastory, bukuroshja ka postuar një foto në të cilën shihet një lëpiërse e kuqe në formë gjeli, karakteristikë për shijet e fëmijërisë së shumë shqiptarëve.

Rasheli e paska shijuar shumë fëmijërinë. Kot nuk e quajnë si një nga periudhat më të ëmbla të jetës së njeriut.