PËR T’U DUKUR STIL/ Këto janë 7 modele bluzash që e çojnë veshjen në nivel tjetër – AlpeGossip
PËR T’U DUKUR STIL/ Këto janë 7 modele bluzash që e çojnë veshjen në nivel tjetër

PËR T’U DUKUR STIL/ Këto janë 7 modele bluzash që e çojnë veshjen në nivel tjetër

Pavarësisht kufizimeve dhe situatës së krijuar nga pandemia, njerëzit nuk do të heqin dorë nga një pjesë e mirë e traditave të fundvitit. Festa e organizuara me miqtë më të ngushtë, me kolegët e kompanisë apo ato familjaret do të bëhen gjithsesi, por në një formë tjetër. Rrjedhimisht, normaliteti i ri i festave, kërkon një tjetër veshjeje. Jo xixa, as shkëlqim, por thjesht dhe me stil.

Mund të vishni xhinset tuaja të preferuara që i vishni zakonisht në përditshmëri, por do të duken komplet të tjera nëse i kombinoni me bluzet e duhura. Pjesa sipër e veshjes, ka fuqinë të ndryshojë look-un duke e bërë nga casual në diçka më festiva. Gjithë çfarë mund t’ju frymëzojë për festat e fundvitit, e gjeni më poshtë:

1. Bluzat me kurriz jashtë!

7 modele bluzash që e çojnë veshjen në nivel tjetër

Kombinojini me xhinse të gjera dhe sigurisht mos harrni palltot!

2. Bluzat lëkurë e dytë

7 modele bluzash që e çojnë veshjen në nivel tjetër

3. Mëngët e fryra + xhinse dhe mund të shkoni në çdo festë të mundshme!

7 modele bluzash që e çojnë veshjen në nivel tjetër

4. Bluzat që nxjerrin pak lëkurë në pah.

7 modele bluzash që e çojnë veshjen në nivel tjetër

5. Jakat gjigande janë në modë!

7 modele bluzash që e çojnë veshjen në nivel tjetër

6. Bluzet korse

7 modele bluzash që e çojnë veshjen në nivel tjetër

7. Bluzat me këtë prerje dekolteje!

7 modele bluzash që e çojnë veshjen në nivel tjetër

Burimi: Who What Wear