Leku letër! Duke numëruar 500-shet: Video e këngëtares shqiptare që pushton rrjetin – AlpeGossip
Leku letër! Duke numëruar 500-shet: Video e këngëtares shqiptare që pushton rrjetin

Leku letër! Duke numëruar 500-shet: Video e këngëtares shqiptare që pushton rrjetin

Ka qenë shpeshherë në vëmendjen e mediave për shkak të fotove provokative apo për këngën e saj më të fundit “Mos u nal”, këngë e cila e riktheu në tregun muzikor shqiptar disa muaj pas largimit nga “On Records”.

Bëhet fjalë për Baby G, këngëtarja shqiptare video e të cilës ka pushtuar rrjetin ditën e sotme.

Baby G, emri i vërtet i të cilës është Gordana shfaqet në makinë duke numëruar 500-shet teksa në sfond dëgjohet kënga e saj “Mos u nal”.

Siç duket këngëtarja fiton shumë para nga koncertet dhe sidomos së fundmi kur kënga e saj “Mos u nal” shënoi një sukses të madh.