HOQI DORË NGA FLOKËT BJONDE/ Tayna ndryshon papritur “look” – AlpeGossip
HOQI DORË NGA FLOKËT BJONDE/ Tayna ndryshon papritur “look”

HOQI DORË NGA FLOKËT BJONDE/ Tayna ndryshon papritur “look”

Jemi mësuar të shikojmë ndryshime nga bjonde në brune ose e anasjellta, mirëpo të rralla janë rastet kur personazhet e njohur vendosin të dalin ‘jashtë kornizave’ duke eksperimentuar me flokët e tyre.

Tayna është ajo që guxoi! Pas një kohe të “gjatë” si brune, reperja vendosi të kthehet përsëri bjonde dhe padyshim që me këtë ngjyrë dukej shumë tërheqëse.

Mirëpo duket se reperja hoqi dorë nga flokët bjonde, ndaj ka treguar se tashmë i ka lyer ngjyrë ‘pink’ dhe duket shumë ndryshe nga çfarë ishim mësuar ta shohim.

Na mbetet të presim ngjyrën tjetër të flokëve, pasi mesa po shohim Tayna nuk qëndron për shumë gjatë me të njëjtin ‘look’.