NUK E PRISNIM! Fatmir Hysenbelliu për drekë me këngëtaren me famë botërore (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM! Fatmir Hysenbelliu për drekë me këngëtaren me famë botërore (FOTO)

NUK E PRISNIM! Fatmir Hysenbelliu për drekë me këngëtaren me famë botërore (FOTO)

Biznesmeni dhe ish-futbollisti, Fatmir Hysenbelliu është ndër më të komentuarit në media për jetën e tij private dhe njohjet me personazhe të famshëm botërore, siç ishte Pamela Anderson.

Ditën e sotme Fatmiri i ka habitur të gjithë me foton e postuar në Instagram ku shihet duke drekuar me një nga këngëtaret më të njohura në botë dhe disa familjarë e miq.

Bëhet fjalë për Nicole Scherzinger me të cilën Fatmiri duket se ka miqësi pasi krahas oftos shkruan “Familje dhe miq”.