Upss! Fifi “tallet pak” me Gentën, shikoni çfarë i bën (VIDEO) – AlpeGossip
Upss! Fifi “tallet pak” me Gentën, shikoni çfarë i bën (VIDEO)

Upss! Fifi “tallet pak” me Gentën, shikoni çfarë i bën (VIDEO)

Këngëtarja më zërin dhe paraqitjen më të veçantë Fifi ka gjetur pak kohë që të tallet me Genta Ismailin
Në një video shihet Genta Ismajli duke bërë “poza seksi”.

Këngëtarja gjilanese vallëzon skena seksi derisa fut edhe gishtat në gojë.

E pa pritur Fifi vjen me një koment të paparë duke thënë “lujti Genta”.

Në fakt Genta vazhdon me të njëjtat skena por Fifi shihet se është në element dhe vazhdon të “tallet” me të.

Nuk është hera e parë që Fifi ju bën diss live këngëtarëve tjera dhe për çudi ato shumë rrallë i kuptojnë “foret e saj”.