ERMAL MAMAQI PUBLIKON VIDEON EPIKE/ Moderatori na mëson si të shmangim personat që kërkojnë lek borxh – AlpeGossip
ERMAL MAMAQI PUBLIKON VIDEON EPIKE/ Moderatori na mëson si të shmangim personat që kërkojnë lek borxh

ERMAL MAMAQI PUBLIKON VIDEON EPIKE/ Moderatori na mëson si të shmangim personat që kërkojnë lek borxh

Nuk ka asgjë më të sikletshme kur në rrugë sheh një mik dhe plot gëzim shkon ta takosh dhe ai/ajo as nuk guxon të të përshëndese por hidhet direkt në sulm! “Më jep ca lek borxh”, është një ndër fjalitë më të shpeshta nga shqiptarët, të cilët në hall e sipër i drejtohen miqve dhe jo bankave! Por si duhet të reagojmë në një situatë të tillë?

Moderatori Ermal Mamaqi ka publikuar në profilin e tij në “Instagram”, një video ilustruese ku zbulon sesi duhet të reagojmë kur ndeshemi me një mik të tillë.

View this post on Instagram

Të gjithë mirë… faleminderit.

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on