Stresi në burg pasi u kap me drogë dhe një femër tjetër në hotel/ E fejuara e tij Kejsi bën këtë reagim domethënës (VIDEO) – AlpeGossip
Stresi në burg pasi u kap me drogë dhe një femër tjetër në hotel/ E fejuara e tij Kejsi bën këtë reagim domethënës (VIDEO)

Stresi në burg pasi u kap me drogë dhe një femër tjetër në hotel/ E fejuara e tij Kejsi bën këtë reagim domethënës (VIDEO)

Stresi në burg Kejsi reagon sërish

Stresi prej disa ditësh është vënë në qendër të vëmendjes, pasi u arrestua nga policia. Arkimed Lushaj, i njohuri me emrin e artit ‘Stresi’, u prangos nga FNSH në një hotel në zonën e Linzës, në periferi të Tiranës.

Duke qenë se reperi është i martuar me Kejsin prej disa muajsh, u mendua se kjo çështje do të ndikonte në marrëdhënien e tyre por nuk ndodhi kështu.

Vetëm para dy ditësh Kejsi bëri një deklaratë me anë të një fotoje të postuar në rrjetin social Instagram, ku sqaronte se mbështeste atë dhe familjen e tij.

E reja vazhdon ta tregojë mbështetjen krah partnerit të saj pasi ka reaguar sërish duke publikuar disa video në InstaStory me këngët e Stresit në sfond, ku në njërën prej tyre dëgjohet dhe shprehja “Asnjëherë s’ kom me t’ lonë”.