SI GJITHË NËNAT/ Kylie Jenner e shqetësuar për trupin e saj pas lindjes (FOTO) - AlpeGossip
SI GJITHË NËNAT/ Kylie Jenner e shqetësuar për trupin e saj pas lindjes (FOTO)

SI GJITHË NËNAT/ Kylie Jenner e shqetësuar për trupin e saj pas lindjes (FOTO)

Kylie Jenner është shumë e shqetësuar se nuk do mundet të rikthejë plotësisht linjat e saj trupore. Pas lindjes së Stormit, ajo ka shtuar disa kilogramë në peshë dhe këtë shqetësim ja ka shprehur edhe motrës së saj Kim Kardashian.

Në një pjesë të shkëputur nga ‘Keeping Up With The Kardashians’ dëgjohet teksa Kylie i thotë Kim: “Nuk më bën asgjë që kam në garderobë. E di që nuk do mundem më kurrë të veshë xhinse në masën 25”. Madje ajo ka pranuar se nuk ndihet e sigurt dhe se është zgjeruar shumë këto kohë. Në të njëjtën kohë Kim e këshillon që të vesh dy palë korse që trupi i saj të marr formën e dëshiruar. Kjo ndoshta nuk është këshilla e duhur, por Kim ka treguar se e ka provuar vetë këtë gjë për t’u ndjerë më e sigurt me veten e saj.