Habit këngëtarja shqiptare: Bëhet nuse me pantallona të shkurtra! Kështu s’kishim parë – AlpeGossip
Habit këngëtarja shqiptare: Bëhet nuse me pantallona të shkurtra! Kështu s’kishim parë

Habit këngëtarja shqiptare: Bëhet nuse me pantallona të shkurtra! Kështu s’kishim parë

Fotografitë që ajo publikon në “Instagram” tërheqin gjithmonë vëmendjen pasi Ingrit Gjoni shfaqet ose me ndonjë look të ri ose shumë provokuese. Por të shfaqej si nuse nuk e kishit menduar.

Dhe jo një nuse e zakonshme, por një nuse me pantallona të shkurtra. Me setin e ri fotografik Ingriti i ka habitur fansat.

Me vello, pantallona të shkurtra të bardha, bluze e taka të kuqe dhe një buqetë lulesh në dorë, këngëtarja shfaqet shumë ndryshe këtë herë.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Ingriti është “Fustani pika pika”, këngë e cila është pëlqyer shumë, ndërsa për ndonjë projekt të ri këngëtarja nuk ka njoftuar ende.