A E DI ÇFARË MË THA? Gaz Paja përballet live me Renato Mekollin (FOTO) – AlpeGossip
A E DI ÇFARË MË THA? Gaz Paja përballet live me Renato Mekollin (FOTO)

A E DI ÇFARË MË THA? Gaz Paja përballet live me Renato Mekollin (FOTO)

Aktori i njohur i humorit  imitoi së fundmi në spektaklin “Portokalli”  shefin e kuzhinës Renato Mekollin.

Të gjithë u shkrinë së qeshuri me aktrimin e Gazit, i cili e imitoi më së miri Renaton teksa i bërtiste konkurentëve, thyente pjata dhe krijonte tension në emision.

Ditën e sotme, Gazi është përballur live me shefin e kuzhinës.  Aktori ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet krah Renatos dhe duket se gjithçka mes tyre është në rregull.

A e di çfarë më tha?”: shkruan Gazi krah fotos

View this post on Instagram

A e di cfare me tha?! @renatomekolli

A post shared by Gaz Paja (@gazpaja) on