Këngëtari i njohur i tha ”GANGSTER”/ Shihni si i kthehet Renato Mekolli: Po ti…(FOTO) – AlpeGossip
Këngëtari i njohur i tha ”GANGSTER”/ Shihni si i kthehet Renato Mekolli: Po ti…(FOTO)

Këngëtari i njohur i tha ”GANGSTER”/ Shihni si i kthehet Renato Mekolli: Po ti…(FOTO)

Shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli ka qënë një nga personazhet më të përfolur në të gjitha mediat rozë në javët e fundit. Me startimin e reality shoë “Hell’s Kitchen” ku ai qëndron në krye të disa personave jo profesionistë në kuzhinë ka ngjallur reagime negative ndaj tij.

Sjellja e tij arrogante dhe e ashpër është komentuar gjithandej si aspak e përshtatshme për në kuzhinë.

Së fundmi këngëtari shqiptar, Skerdi Ago ka postuar në InstaStory-n e tij disa video nga momentet pikante të emisionit, ndërsa ka shkruar “Për lesh ky qenka tip” si dhe “Gangsteri më i madh për momentin”. Por si i ka pritur Renato këto postime të Skerdit? Këngëtari i njohur i ka dërguar një mesazh në instagram teksa i thotë që e ka bërë gangster dhe Renato i thotë “po ti rrofsh” me disa emoji duke qeshur me lot.