I KA QENDRUAR BESNIKE BJONDES/ Xhemi Shehu bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTO) – AlpeGossip
I KA QENDRUAR BESNIKE BJONDES/ Xhemi Shehu bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTO)

I KA QENDRUAR BESNIKE BJONDES/ Xhemi Shehu bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTO)

Xhemi Shehu vazhdon të jetë një nga femrat më të bukura të ekranit dhe shpeshherë në qendër të vëmendjes së mediave. Ndonëse në fillimet e karrierës u shfaq brune në televizion, prej vitesh moderatorja i ka qëndruar besnike bjondes.

Sot Xhemi ka bërë një ndryshim në flokë, por jo, nuk është ngjyra e tyre.

Bëhet fjalë për gjatësinë e tyre pasi Xhemi sot ka vendosur “extensions” ose siç quhen ndryshe flokë shtesë.

Moderatorja ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet gjatë vendosjes së “extensions” dhe duket e lumtur me pamjen e re.