“TË PËLQEJ E VESHUR APO E ZHVESHUR?” Naimi i jep Mihrijes përgjigjen epike – AlpeGossip
“TË PËLQEJ E VESHUR APO E ZHVESHUR?” Naimi i jep Mihrijes përgjigjen epike

“TË PËLQEJ E VESHUR APO E ZHVESHUR?” Naimi i jep Mihrijes përgjigjen epike

Ditën e sotme në emisionin “E diell” ka qenë i ftuar çifti i njohur i showbizit, Mihrije Braha dhe Naim Abazi. Ata janë bërë pjesë e rubrikës “Këndi i së vërtetës” dhe ndryshe nga herët e tjera kur moderatorja drejtonte pyetjet këtë herë Naimi dhe Mihrija i kanë drejtuar pyetje njëri-tjetrit.

Çifti i njohur ka treguar se edhe pse kanë kaluar 20 vjet vazhdojnë të ruajnë dashurinë dhe kiminë mes tyre. Mihrije i ka drejtuar një pyetje pikante Naimit, i cili ka shkrirë së qeshuri publikun me përgjigjen.

“Të pëlqej më shumë e veshur apo e zhveshur?”, e pyet këngëtarja, ndërkohë që bashkëshorti i saj në siklet i ka thënë: “Të zhveshur të pëlqej gjithmonë, por kur dalim jashtë vishu”.

Burimi:top-channel.tv.