HARROJENI FERON SI GANGSTER/ Në këngën që publikoi shfaqet më romantik se kurrë krah Arbenitës (VIDEO) – AlpeGossip
HARROJENI FERON SI GANGSTER/ Në këngën që publikoi shfaqet më romantik se kurrë krah Arbenitës (VIDEO)

HARROJENI FERON SI GANGSTER/ Në këngën që publikoi shfaqet më romantik se kurrë krah Arbenitës (VIDEO)

Shumica më e madhe prej nesh mendon se Fero është një reper gangster…kjo sigurisht vjen si pasojë e imazhit që ai ka krijuar përmes këngëve të tij.

Mirëpo së fundmi, në këngën e re që sapo ka publikuar, reperi shfaqet më romantik se kurrë më parë.

Dy protagonistët kryesorë janë Arbenita dhe Fero dhe duken si dy zogj të dashuruar.

Shkëmbimet e puthjeve dhe skenat romantike nuk kanë munguar dhe pas asaj që pamë e dëgjuam e themi me bindje se kënga e titulluar “Ride or Die” brenda pak ditëve do kthehet në një hit të vërtetë.

Nuk mund të lëmë pa përmendur edhe faktin se modelja shfaqet super sexy në klip dhe bashkë me Feron kompletojnë njëri-tjetrin duke u dukur një çift perfekt!