Modelja e njohur humbë peshë por ta pasmet i ka më të mëdha se kurrë (Foto) – AlpeGossip
Modelja e njohur humbë peshë por ta pasmet i ka më të mëdha se kurrë (Foto)

Modelja e njohur humbë peshë por ta pasmet i ka më të mëdha se kurrë (Foto)

Figura televizive dhe modelja e njohur, Lauren Goodger’s para pak kohësh kishte probleme goxha me peshën.

Por duket se tashmë ka marrë gjërat në kontroll dhe po qëndron në formë shumë të mirë fizike, transmeton Indeksonline.

31 vjeçarja është fotografuar së fundi nga paparacit, ku shihet e veshur me një palë tuta dhe një xhaketë të shkurtë. Aty vërejmë se të pasmet e saj bombastike nuk janë dobësuar fare edhe pas ndryshimit në peshë të modeles.

Ndryshe, Lauren akuzohet shpesh edhe për tendencat për të dukur si Kim Kardashian.