Tradhtohet nga koha! Ja çfarë ka veshur Mihrija teksa temperaturat kanë rënë dukshëm (Foto) – AlpeGossip
Tradhtohet nga koha! Ja çfarë ka veshur Mihrija teksa temperaturat kanë rënë dukshëm (Foto)

Tradhtohet nga koha! Ja çfarë ka veshur Mihrija teksa temperaturat kanë rënë dukshëm (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Mihrije Braha jo shumë rrallë bëhet temë diskutimi për veshjet e saj dhe paraqitjet skenike.

Së fundi, ajo vet ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”. Nga aty e shohim të veshur me pantallona farmerke, bluzë dhe një jelek po ashtu nga farmerka. Të gjitha këto më ngjyrat të hapura dhe duke mos harruar sandalet.

Duket se Mihrijen e ka tradhtuar koha, pasi që temperaturat kanë rënë dukshëm dhe veshja e saj nuk po i përshtatet.