FOTO/ Ish-banorja seksi e Big Brother larg nënës për 8 Mars: Më mungon pafund! – AlpeGossip
FOTO/ Ish-banorja seksi e Big Brother larg nënës për 8 Mars: Më mungon pafund!

FOTO/ Ish-banorja seksi e Big Brother larg nënës për 8 Mars: Më mungon pafund!

Ish-banorja e Big Brother 9 Xheni Mhillaj është duke qëndruar disa kohë në Shqipëri, ndërkohë që familja e saj jeton në Itali.

Në ditën e gruas duket se Xheni e ka ndjerë më shumë mungesën e nënës së saj dhe për këtë arsye nuk ka kursyer të publikojë një dedikim mjaft prekës për të, e cila gjatë ditës së djeshme ka festuar edhe ditëlindjen.

“Dje kishe ditëlindje, e sot është dita jote. Gëzuar festën e shtrenjta ime, bota ime. Më mungon shumë”,-përfundon Xheni në rrjete sociale. Në Big Brother Xheni pati një lidhje me Benardin, lidhje e cila nuk zgjati shumë pas daljes së tyre nga shtëpia.