Ronela këshillon gratë ti lënë burrat në shtëpi dhe të… (FOTO) – AlpeGossip
Ronela këshillon gratë ti lënë burrat në shtëpi dhe të… (FOTO)

Ronela këshillon gratë ti lënë burrat në shtëpi dhe të… (FOTO)

Dita Ndërkombëtare e Gruas sot po festohet kudo në botë.
E një urim e mesazh për këtë ditë ka edhe këngëtarja Ronela Hajati.

Ajo ka hedhur një foto në Instastory ku tha se sonte gratë duhet festuar sa më shumë që munden.

Madje, Ronela i këshilloi ato që sonte t’i lënë burrat në shtëpi dhe të ndihen si 20 vjeçare!