ËSHTË NË NJË LIDHJE ME ARSIMIN/ Por Ana i bashkohet një tjetër emisioni në kërkim të dashurisë (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË NË NJË LIDHJE ME ARSIMIN/ Por Ana i bashkohet një tjetër emisioni në kërkim të dashurisë (FOTO)

ËSHTË NË NJË LIDHJE ME ARSIMIN/ Por Ana i bashkohet një tjetër emisioni në kërkim të dashurisë (FOTO)

Së fundmi është përfolur se Ana Lleshi ka nisur një lidhje me ish-konkurrentin e “Përputhen”, Arsimin. Nuk dihet si ka nisur romanca mes tyre, por dyshja po shihen kudo bashkë.

Madje fotot e videot ku janë kapur mat kanë nisur të bëjnë xhiron e rrjetit.

Foto e siguruar nga iconstyle

Megjithatë lidhja e re e dashurisë nuk e ka penguar Anën të bëhet pjesë e një tjetër programi dashurie.

Drejtuesi i emisionit “It’s my love” në Kosovë, Kika, ka deklaruar se ajo do të bëhet pjesë e programit për çifte.

Kujtojmë që këtij emisioni i janë bashkuar edhe Lulzim Jashari dhe Erjon Geca.

Promoted Content