Noizy poston videon e mamit që qan kur dëgjon “Mbretëresha Ime”, shihni çfarë i shkruan futbollisti me famë botërore! (VIDEO) – AlpeGossip
Noizy poston videon e mamit që qan kur dëgjon “Mbretëresha Ime”, shihni çfarë i shkruan futbollisti me famë botërore! (VIDEO)

Noizy poston videon e mamit që qan kur dëgjon “Mbretëresha Ime”, shihni çfarë i shkruan futbollisti me famë botërore! (VIDEO)

Sot në ditën kur gratë festojnë dhe marrin sa më shumë dashuri, Noizy i ka dedikuar një këngë “Mbretëreshës së tij”.

“Mbretëresha Ime” titullohet klipi i publikuar nga reperi i njohur, klip i cili tregon se nënat janë ato që i japin rëndësi jetës, e vetmja dashuri e sinqertë dhe pakushte, ato që vuajnë dhe nuk ankohen kurrë dhe që dashurojnë pafund.

Çunat gjithnjë do të gjejnë në jetë një princeshë por mbretëresha e tyre do të jetë vetëm një, nëna e tyre. ZiniZin ka publikuar edhe një video ku personat më të dashur për të babai, nëna dhe mbesa e vogël po dëgjojnë këngën, ndërkohë që nëna e reperit është duke qarë.

Te dua Mam ❤️

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Në këtë video, Noizy ka marrë shumë komente pozitive, ndërsa neve të intv.al na zuri syri komentin e futbollistit shqiptar me famë botërore, Granit Xhaka i cili e ka pëlqyer videon dhe i ka shkruar “Respekt”.