“DO JU COJ NË PARAJSË”/ Rike Roçi shfaqet SEKSI DHE PROVOKUESE, nxjerr në pah…(FOTO) – AlpeGossip
“DO JU COJ NË PARAJSË”/ Rike Roçi shfaqet SEKSI DHE PROVOKUESE, nxjerr në pah…(FOTO)

“DO JU COJ NË PARAJSË”/ Rike Roçi shfaqet SEKSI DHE PROVOKUESE, nxjerr në pah…(FOTO)

Rike Roçi është një nga femrat shqiptare që është cilësuar si më sexy.

Jo më kot në fakt, pasi pamja e saj ka gjithçka për tu cilësuar e tillë.

Tashmë që janë rritur temperaturat dhe deti i thërret të gjithë Rikja ka ndarë disa foto ku duket me bikini . Ekspozimi i linjave të saj gjithmonë ka provokuar rrjetin.

Ish-banorja e Big Brother gjendet në Itali, ku u rikthye sërish menjëherë pas skualifikimit në spektaklit ‘Dancing with the stars’.