KËTË NUK E PRISNIT/ Aktorja zhvishet nudo për të kryer marrëdhënie me robotin (FOTO) – AlpeGossip
KËTË NUK E PRISNIT/ Aktorja zhvishet nudo për të kryer marrëdhënie me robotin (FOTO)

KËTË NUK E PRISNIT/ Aktorja zhvishet nudo për të kryer marrëdhënie me robotin (FOTO)

Aktorja Suki Waterhouse nuk i ka lënë asgjë imagjinatës në rolin e saj të ri për filmin ‘James Franco’s Future World.’

26-vjecarja është shfaqur totalisht e zhveshur për Ash, një robot që shërben si udhëheqës si Luftës së Francës dhe si vrasës dhe skllav i seksit.

Pas kësaj përfundoi në skena të nxehta me aktoren Lein, të luajtur nga Margarita Levieva.

Skenat erotike me puthje dhe zhveshje janë bërë publike në mediat e huaja, por ende nuk dihet kur do të jetë filmi në kinema.