Einxhel Shkirën nuk do ta njihni më, modelja bëhet për herë të parë bjonde (FOTO) – AlpeGossip
Einxhel Shkirën nuk do ta njihni më, modelja bëhet për herë të parë bjonde (FOTO)

Einxhel Shkirën nuk do ta njihni më, modelja bëhet për herë të parë bjonde (FOTO)

Einxhel Shkira është një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar, sidomos fotot që poston në rrjete sociale, tërheqin shumë vëmendjen.

 

Që prej fillimit të karrierës së saj e deri më sot Einxhelin e keni parë gjithmonë brune dhe modelja i ka qëndruar besnike kësaj ngjyre.

Por sot për herë të parë ajo është kthyer në bjonde duke i habitur të gjithë me pamjen e re.

“Unë bjonde, po apo jo?”, pyet Einxhel fansat ndërsa në një postim tjetër shkruan: “Kur një brunde bëhet bjonde”.