Alban Ramosaj nuk qenka vetëm këngëtar, sapo zbuloi talentin e ri bashkë me Oriola Marashin (FOTO) - AlpeGossip
Alban Ramosaj nuk qenka vetëm këngëtar, sapo zbuloi talentin e ri bashkë me Oriola Marashin (FOTO)

Alban Ramosaj nuk qenka vetëm këngëtar, sapo zbuloi talentin e ri bashkë me Oriola Marashin (FOTO)

Një prej këngëtarëve më të pëlqyer jo vetëm për zërin por edhe nga gjinia femërore, nuk paska talent vetëm muzikën.

Albana Ramosaj nëpërmjet këtij postimi na zbuloi se di edhe të pikturojë ashtu si mikesha e tij, Oriola Marashi. Si duket, dy miqtë kanë nisur dhe kanë përfunduar këtë pikturë e cila më pas ka marrë vlerësime edhe nga artistë të tjerë të rinj.

Pikturën e kanë postuar në Instastorien e tyre Albani dhe Oriola.