FESTA E DITËLINDJES/ Ajka gëzon me mamin dhe babin (VIDEO) – AlpeGossip
FESTA E DITËLINDJES/ Ajka gëzon me mamin dhe babin (VIDEO)

FESTA E DITËLINDJES/ Ajka gëzon me mamin dhe babin (VIDEO)

Ajka e Xhensilës dhe Besit feston sot 1-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për vogëlushen çifti ka organizuar një festë me familjarët të cilët kanë nisur të postojnë fotot e para.

Në një prej fotove shihet Xhensila dhe Besi teksa mban Ajkën në krahë. Vogëlushja shfaqet duke vështuar me ëndje flluskat në ajër teksa mami dhe babi lodrojnë me të.

Në festë Xhensila u shfaq e veshur shumë elegante me një fustan ngjyrë rozë me një fjongo siç e shihni në videon e mëposhtme.

Këngëtarja ka pozuar edhe me motrën e saj e cila gjithashtu dukej shumë elegante.