PRINCESHË ELIA ZAHARIA SHTATËZANË? Ja FOTO që ngjalli dyshime – AlpeGossip
PRINCESHË ELIA ZAHARIA SHTATËZANË? Ja FOTO që ngjalli dyshime

PRINCESHË ELIA ZAHARIA SHTATËZANË? Ja FOTO që ngjalli dyshime

Mbrëmjen e djeshme u mbajt në oborrin mbretëror të Princit Leka, Festivali Ndërkombëtar i Muzikës Baroke, ku artistë të talentuar dhuruan spektakël.

Princesha e Shqipërisë, Elia Zaharia ka postuar disa foto nga festivali dhe në njërën prej tyre shfaqet krah Grida Dumës. Mirëpo një prej ndjekësve ka dyshuar se Elia është shtatzënë dhe i ka komentuar se ka të reja.

“Më duket se kemi të reja, sipas fotos”, shkruan komentuesja ndërsa princesha e ka sqaruar se në fakt : “E reja është shumë pica dhe pasta”.